Serwisem klimatyzacji samochodowej zajmujemy się od wielu lat. Pierwsze usługi zaczęliśmy świadczyć w Płocku już w 1989 roku i stale rozwijamy nasze umiejętności. Zajmujemy się ekspresowym diagnozowaniem usterek oraz ich wyeliminowaniem. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ponieważ dotyczy nie tylko samochodów osobowych, ale też aut dostawczych, TIR-ów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz autokarów. Jeśli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie dojechać bezpośrednio do klienta na terenie Płocka. Dysponujemy profesjonalnym i niezawodnym sprzętem oraz bogatym zapleczem warsztatowym (o powierzchni 450 metrów kwadratowych).

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Pierwszą z usług, którą Państwu oferujemy jest odgrzybianie klimatyzacji. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku zakupu aut używanych. Odgrzybianie powinno się wykonywać minimum raz do roku. Dzięki temu podczas pracy klimatyzacji nie będzie trzeba martwić się:

  • nieprzyjemnymi zapachami,
  • obecnością groźnych drobnoustrojów.

W kanałach wentylacyjnych nie będą występować żadne bakterie. Odgrzybianie jest połączone z fachową wymianą filtra kabinowego. Wnętrze auta zostanie oczyszczone m.in. z woni tytoniowej. Używamy do tego specjalnych substancji czynnych, które krążą po układzie zamkniętym i dokładnie go oczyszczają oraz dezynfekują.

Napełnianie klimatyzacji samochodowej

Kolejną pracą, którą jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać jest napełnianie klimatyzacji. W ten sposób dbamy o to, aby klimatyzacja działała bez żadnych zakłóceń i awarii. W układzie znajdzie się optymalna ilość czynnika roboczego. Do wykonania takiej usługi potrzebne są stacje obsługi klimatyzacji. Wspomniana stacja jest podłączana z pomocą zaworów do układu klimatyzacji znajdującego się w samochodzie klienta. Proces przebiega automatycznie i nie jest zbyt czasochłonny. Za napełnianie klimatyzacji najlepiej zabrać się w okresie wiosennym. Wykonujmy ten zabieg minimum raz do roku.

Serwis klimatyzacji samochodowej

Zajmujemy się również rzetelnym przeprowadzaniem usług serwisowych, tak aby doprowadzić klimatyzację samochodową do naturalnego stanu. Dzięki temu jest w pełni użyteczna i działa jak najbardziej efektywnie. Wśród usług, na które mogą się Państwo zdecydować znajdują się m.in.:

  • naprawa kompresorów,
  • uszczelnianie kompresorów i całego układu,
  • naprawa skraplaczy.

Jest tego dużo więcej, dlatego dużo zależy od Państwa potrzeb oraz stanu technicznego użytkowanej klimatyzacji. Zajmiemy się diagnostyką układu i w krótkim czasie wypatrzymy wszelkie usterki. Gwarantujemy profesjonalną obsługę Państwa klimatyzacji samochodowej na wielu różnych płaszczyznach. 

Zobacz cennik